HomeOzonowanie Kraków

Ozonowanie - sprawdzanie stężenia

Ozonowanie w Krakowie i Małopolsce

Ozonowanie to jeden z najskuteczniejszych zabiegów zwalczających wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby, a nawet nieprzyjemne zapachy.

Jako zabieg dezynfekujący wykorzystywany jest w szpitalach, przychodniach, przy uzdatnianiu wody, a na mniejszą skalę w trakcie czyszczenia klimatyzacji samochodowej.

Ozon O3, czyli gaz składający się z 3 cząsteczek tlenu, przenika w każdy, nawet najmniejszy zakamarek, dezynfekując, poza powierzchniami pionowymi i poziomymi, również wszystkie przedmioty oraz meble znajdujące się wewnątrz.

Działanie dezynfekujące ozonu polega na gwałtownym i dokładnym niszczeniu drobnoustrojów po nawet krótkotrwałym ich kontakcie z nim. Ozon po wykonaniu swojej pracy rozpada się do czystego tlenu, dlatego zabiegi z jego użyciem są w pełni bezpieczne. Jednak aby zabiegi ozonowania były skuteczne, ważne są stężenia osiągane w tracie procesu dezynfekcji. Jeśli są one zbyt niskie, pomimo występowania charakterystycznego zapachu ozonu, cały proces będzie nieskuteczny, dlatego w Osusz.pl monitorujemy poziom stężenia przy pomocy specjalistycznych mierników, a prawidłowe rozprowadzanie wspomagamy dmuchawami.

Osusz.pl to profesjonalna firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży ozonowania i osuszania. Usługi ozonowania opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz 3 zespoły profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.
Nasze umiejętności i wiedzę potwierdzają certyfikaty i szkolenia, które pozwalają nam skutecznie stosować ozonowanie, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo przyszłym użytkownikom pomieszczeń.
Ozonowanie jest każdorazowo wyceniane indywidualnie i zależy od specyfiki dezynfekowanego obiektu.
W naszej ofercie posiadamy ozonowanie cykliczne, jak również umowy zakładające gotowość do ozonowania w określonym czasie.

UWAGA !!!

Aby dezynfekcja ozonem przyniosła pożądany efekt konieczne jest uzyskanie odpowiednich stężeń ozonu w odkażanych pomieszczeniach. Ze względu na duże zainteresowanie tym zabiegiem, wiele firm oferuje swoje usługi wykorzystując generatory ozonu o bardzo małej wydajności np. takimi używanymi do ozonowania wnętrza samochodu, które nie uzyskają stężenia ozonu potrzebnego do zniszczenia drobnoustrojów w pomieszczeniach mieszkalnych, czy też budynkach użyteczności publicznej.

LIKWIDACJA ZAPACHÓWDEZYNFEKCJA OZONEM
Działamy 24h/dobę

Generator ozonu pozwala definitywnie zwalczać wirusy, bakterie, pleśnie, roztocza i grzyby, jednocześnie usuwając nieprzyjemne zapachy nikotyny, zwierząt, potu, czy pleśni z mieszkań i samochodów.

Kraków i MałopolskaDlaczego warto stosować ozonowanie

 • Kompleksowo zwalcza wirusy i bakterie
 • Jest bezpieczny dla zdrowia i życia człowieka
 • Dezynfekuje precyzyjniej niż przy użyciu środków odkażających
 • Zwalcza alergeny w powietrzu
 • Stosowany w wielu branżach jako wysoce skuteczny środek odkażający

Możliwe zastosowania ozonu

 • sterylizacja pomieszczeń mieszkalnych oraz usuwanie brzydkich zapachów;
 • eliminacja nieprzyjemnych zapachów w kabinach samochodów;
 • usuwanie zapachu spalenizny powstałego po pożarze;
 • usunięcie zapachu nikotyny w pomieszczeniach mieszkalnych, samochodach, lokalach gastronomicznych;
 • usuwanie zapachu oleju po smażeniu w mieszkaniach i restauracjach;
 • poprawa jakości powietrza w budynkach użyteczności publicznej, przedszkolach, szkołach, zakładach przetwórstwa mięsnego;
 • usuwanie grzybów i pleśni, usuwanie alergenów; usuwanie roztoczy bakterii; usuwanie wirusów.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

Poznajmy się

biuro@dezynfekcja-24h.pl
Centrum Targowe Chemobudowa
Pawilon wystawowy B
ul. S. Klimeckiego 14
30-705 Kraków

Ozonowanie i dezynfekcja Kraków

Zajmujemy się profesjonalnymi zabiegami ozonowania i dezynfekcji w Krakowie. Zabiegi dezynfekcji przeprowadzamy w firmach, przychodniach, bankach, hotelach, biura i wielu innych. Ozonujemy szybko, skutecznie, oferujemy certyfikaty potwierdzające przeprowadzenie zabiegów.

Bezpłatna ekspertyza i wycenaPogotowie dezynfekcja 24h

© 2020 Osusz.pl - Ozonowanie i Dezynfekcja Kraków . All Rights Reserved.